uproszczona wersja. A I POPRAWIŁEM BŁĘDY KTÓRE DOPIERO TERAZ ZAUWAŻYŁEM XDDD (było ich tam troszeczke więc BARDZO DOBRZE że Luksor chciał inna wersje to chociaż większość naprawiłem.) dodałem też rzeczy których nie było albo wspomniałem tak jakby.

0.28
- Remaster (lekki) Etk K series i Etk 800 series Nowy rodzaj nadwozia, Nowe hamulce (karbonowo ceramiczne), widebody wymienionych aut, części "Rennspecht" (odpowiednik alpiny)
-możliwość owierania części nadwozia w każdym pojeździe
-nowe silniki do "Bruckell Moonhawk" (309cui V8 i 309cui V8) oraz nowa maska z lekkim byrzuszeniem.
-mały remaster mapy Automation. odświerzone i nowe budynki, tekstury i więcej zieleni

0.29
- nowy pojazd w grze. jest to van o nazwie Soliad Lansdale. siniki do wobu to I4, V6 i V8.
- konfiguracje GAMBLER 500 do aut: Soliad Lansdale, Autobello Piccolina, Civetta Bolide, Gavril Grand Marshal, Soliad Wendover, Ibishu Pigeon i dwie w Ibishu Covet
- nowe itemy. Toi Toi, Wanna i silniki (jak już byś rozwijał to (Ibishu 550cc I3 Engine, Ibishu 1400cc I4 Engine, Gavril 4.5L V8 Engine, Gavril 4.1L I6 Engine, Bruckell 5.7L V8 Engine i Bruckell 3.5L V6 Engine

0.30
- kolejny nowy pojazd. Hirochi Aurata czyli 2 osobowe UTV, Buggy, jak zwał tak zwał. 7 kofiguracji, zasilany silnikiem I3 spiętym z skrzynią CVT.
- nowe przyczepy.
a) Tilt Deck Trailer - 13 konfiguracji i 3 różne długości naczepy
b) Enclosed Cargo Trailer - 7 konfiguracji. jest to taki jakby box ale na kółkach. (i wiem bo sprawdzałem ale można tam wjechać pidżjonem, łidżjonem i wydrą)
- dodatki do mapy East Coast, USA. W tym
a) nowa wyspa. na niej:
1) Port
2) Latarnia morskq
3) Rafineria
b) Nowy sklep z pojazdami
c) Fabryka Stali z podziemiami
- możliwość grania na VR dzięki wersji Vulcan która jest do wyboru w menu starty gry

0.31
- remaster Gavrila T -Series. 40 konfiguracji, różne kabiry (6 rodzaji), różne długości ramy ciężarówki możliwość zażucenia na nią cargo boxa, beczki z wodą, dizlem, benzyną czy mlekiem (albo powietrzem) flat bed i grużki z cementem. nie ma w konfiguracjach ale można (też co ciekawe to zmienili nazwe tej ciężatówki w plikach z "semi" na "us-semi" czyli w niedalekiej przyszłości mozemy dostać europejską ciężąrówkę)
- nowe naczepy
a) Container Trailer i jak nazwa wskazuje służy ona do przewożenia kontenerów ale i nie tylko (długości 20ft i 40ft)
b) Frameless Dump Trailer czyli wywrotka
- mały remodel naczep już istniejących aby pasowały to nowego t series.
a) flatbed tariler - dpdanie dróżnych długości naczep i opcja jednej, dwóch, dwóch szeroko rozstawionych i trzech osi. 28ft, 32ft, 48ft i 53ft
b) dry van trailer - to samo co w poprzendiej i opcja jednej osi, dwóch osi, dwóch osi szeroko oddalonych od siebie. 28ft, 48ft, 53ft
c) Tanker trailer - odświeżenie tekstur. to tak jak w każdej tak naprawde.
- wózek do naczep. dwie konfiguracje jedno osiowa albo 2. pozwala to robić długie konwoje.
- doadanie dodatków których brakowało na West Coast, USA czyli stacji benzynowej, wypełnienie pustki w najnowszej wyspie czy remodel portu (więcej dodatków i usunięcie jednej hali), otworzenie parkingu policyjnego który ma 3 piętra
uproszczona wersja. A I POPRAWIŁEM BŁĘDY KTÓRE DOPIERO TERAZ ZAUWAŻYŁEM XDDD (było ich tam troszeczke więc BARDZO DOBRZE że Luksor chciał inna wersje to chociaż większość naprawiłem.) dodałem też rzeczy których nie było albo wspomniałem tak jakby. 0.28 - Remaster (lekki) Etk K series i Etk 800 series Nowy rodzaj nadwozia, Nowe hamulce (karbonowo ceramiczne), widebody wymienionych aut, części "Rennspecht" (odpowiednik alpiny) -możliwość owierania części nadwozia w każdym pojeździe -nowe silniki do "Bruckell Moonhawk" (309cui V8 i 309cui V8) oraz nowa maska z lekkim byrzuszeniem. -mały remaster mapy Automation. odświerzone i nowe budynki, tekstury i więcej zieleni 0.29 - nowy pojazd w grze. jest to van o nazwie Soliad Lansdale. siniki do wobu to I4, V6 i V8. - konfiguracje GAMBLER 500 do aut: Soliad Lansdale, Autobello Piccolina, Civetta Bolide, Gavril Grand Marshal, Soliad Wendover, Ibishu Pigeon i dwie w Ibishu Covet - nowe itemy. Toi Toi, Wanna i silniki (jak już byś rozwijał to (Ibishu 550cc I3 Engine, Ibishu 1400cc I4 Engine, Gavril 4.5L V8 Engine, Gavril 4.1L I6 Engine, Bruckell 5.7L V8 Engine i Bruckell 3.5L V6 Engine 0.30 - kolejny nowy pojazd. Hirochi Aurata czyli 2 osobowe UTV, Buggy, jak zwał tak zwał. 7 kofiguracji, zasilany silnikiem I3 spiętym z skrzynią CVT. - nowe przyczepy. a) Tilt Deck Trailer - 13 konfiguracji i 3 różne długości naczepy b) Enclosed Cargo Trailer - 7 konfiguracji. jest to taki jakby box ale na kółkach. (i wiem bo sprawdzałem ale można tam wjechać pidżjonem, łidżjonem i wydrą) - dodatki do mapy East Coast, USA. W tym a) nowa wyspa. na niej: 1) Port 2) Latarnia morskq 3) Rafineria b) Nowy sklep z pojazdami c) Fabryka Stali z podziemiami - możliwość grania na VR dzięki wersji Vulcan która jest do wyboru w menu starty gry 0.31 - remaster Gavrila T -Series. 40 konfiguracji, różne kabiry (6 rodzaji), różne długości ramy ciężarówki możliwość zażucenia na nią cargo boxa, beczki z wodą, dizlem, benzyną czy mlekiem (albo powietrzem) flat bed i grużki z cementem. nie ma w konfiguracjach ale można (też co ciekawe to zmienili nazwe tej ciężatówki w plikach z "semi" na "us-semi" czyli w niedalekiej przyszłości mozemy dostać europejską ciężąrówkę) - nowe naczepy a) Container Trailer i jak nazwa wskazuje służy ona do przewożenia kontenerów ale i nie tylko (długości 20ft i 40ft) b) Frameless Dump Trailer czyli wywrotka - mały remodel naczep już istniejących aby pasowały to nowego t series. a) flatbed tariler - dpdanie dróżnych długości naczep i opcja jednej, dwóch, dwóch szeroko rozstawionych i trzech osi. 28ft, 32ft, 48ft i 53ft b) dry van trailer - to samo co w poprzendiej i opcja jednej osi, dwóch osi, dwóch osi szeroko oddalonych od siebie. 28ft, 48ft, 53ft c) Tanker trailer - odświeżenie tekstur. to tak jak w każdej tak naprawde. - wózek do naczep. dwie konfiguracje jedno osiowa albo 2. pozwala to robić długie konwoje. - doadanie dodatków których brakowało na West Coast, USA czyli stacji benzynowej, wypełnienie pustki w najnowszej wyspie czy remodel portu (więcej dodatków i usunięcie jednej hali), otworzenie parkingu policyjnego który ma 3 piętra
3
1 Komentarze 0 Udostępnienia