@Luksor po przeanalizowaniu miniatur innych jupiterów, doszedłem do wniosku, że inni wrzucają kilka różnych, jaskrawych kolorów oraz dużych kolorowych napisów do miniatur. Weźmy np takiego konopskiego (co prawda to zupełnie inny content niż twój ale chodzi mi o miniatury) zauważ ile on takich kolorów używa, jaskrawy żółty oraz intensywny czerwony, co przyciąga oko.
Na twoich miniaturach rzadko kiedy jest jakiś właśnie taki jaskrawy kolor, zazwyczaj jest screenshot z gry i jakiś napis, który jakoś się nie rzuca zbytnio w oczy.
Wiem że nie każdy musi być grafikiem, ale myślę że warto by było pomyśleć o czym powyżej napisałem
@Luksor po przeanalizowaniu miniatur innych jupiterów, doszedłem do wniosku, że inni wrzucają kilka różnych, jaskrawych kolorów oraz dużych kolorowych napisów do miniatur. Weźmy np takiego konopskiego (co prawda to zupełnie inny content niż twój ale chodzi mi o miniatury) zauważ ile on takich kolorów używa, jaskrawy żółty oraz intensywny czerwony, co przyciąga oko. Na twoich miniaturach rzadko kiedy jest jakiś właśnie taki jaskrawy kolor, zazwyczaj jest screenshot z gry i jakiś napis, który jakoś się nie rzuca zbytnio w oczy. Wiem że nie każdy musi być grafikiem, ale myślę że warto by było pomyśleć o czym powyżej napisałem
1
2 Komentarze 0 Udostępnienia