jako że dziś zobaczyłem film z nowym "brekiem" chcę pokazać auto konkurencyjne choć nieco starsze które sam pod koniec września wyhaczyłem za podobną kwotę jak wspomniany wcześniej clk, tyle ze w moim orzypadku jest jeszcze lpg.
Przedstawiam swoją hondę accord 5 bardzo rzadkie auto na naszych drogach i o dziwo bez rdzy, jedynie tylne lewy błotnik jest skorodowany i miał tam jakąś małą kolizję parkingową to poza tym jest nie dość że bez poważno wypadkowy to w dodatku zdrowy jak kilkuletnie auto, mam zamiar go kompletnie odrestaurować, ale na razie czekam na wiosnę na ostatnim zdjęciu po odszczurzeniu i szybkiej polerce prawej strony
jako że dziś zobaczyłem film z nowym "brekiem" chcę pokazać auto konkurencyjne choć nieco starsze które sam pod koniec września wyhaczyłem za podobną kwotę jak wspomniany wcześniej clk, tyle ze w moim orzypadku jest jeszcze lpg. Przedstawiam swoją hondę accord 5 bardzo rzadkie auto na naszych drogach i o dziwo bez rdzy, jedynie tylne lewy błotnik jest skorodowany i miał tam jakąś małą kolizję parkingową to poza tym jest nie dość że bez poważno wypadkowy to w dodatku zdrowy jak kilkuletnie auto, mam zamiar go kompletnie odrestaurować, ale na razie czekam na wiosnę :) na ostatnim zdjęciu po odszczurzeniu i szybkiej polerce prawej strony
6
3 Komentarze 0 Udostępnienia