Update w sprawie fotela x ray

Powodem trzeszczenia jest śruba która przechodzi przez cały element który łączy sam fotel z siłownikiem. Z opini na internecie wyczytałem że naoliwienie tego elementu wyjaśnia sprawę tylko na kilka dni. Zastanawia mnie czy mój fotel przyszedł wadliwy i czy próbować naoliwić tą śrube.
Nie wiem czy kontaktować się z diablo w tej sprawie żeby za naoliwienie elementu nie wygasła gwarancja 😨
Jak uważacie? Co powinienem zrobić?
Liczę że Luksor też coś doradzi ponieważ sam ma taki fotel oraz dobry kontakt z firmą 🙏
Update w sprawie fotela x ray Powodem trzeszczenia jest śruba która przechodzi przez cały element który łączy sam fotel z siłownikiem. Z opini na internecie wyczytałem że naoliwienie tego elementu wyjaśnia sprawę tylko na kilka dni. Zastanawia mnie czy mój fotel przyszedł wadliwy i czy próbować naoliwić tą śrube. Nie wiem czy kontaktować się z diablo w tej sprawie żeby za naoliwienie elementu nie wygasła gwarancja 😨 Jak uważacie? Co powinienem zrobić? Liczę że Luksor też coś doradzi ponieważ sam ma taki fotel oraz dobry kontakt z firmą 🙏
5 Komentarze 0 Udostępnienia