Witam, mam pytanie zarówno do widzów jak i samego Luksora.

8 dni temu przyszedł do mnie fotel diablo x Ray. 10 dni temu Luksor zapewniał że fotel nie ma wad, jeśli fotel zostanie prawidłowo złożony. Od wczoraj fotel piekielnie trzeszczy przy siadaniu i z każdą godziną użytkowania jest coraz gorzej. Z samego fotela jestem naprawdę mocno zadowolony, lecz fotel trzeszczy a gdy pytałem to dostałem odpowiedź że to kwestia nieprawidłowego złożenia. Fotel złożyłem zarówno z instrukcją jak i research-em poradników jak takowy fotel prawidłowo złożyć. Być może jednak popełniłem jakiś błąd w co wątpię 🙄 śruby są bardzo mocno skręcone więc wątpię że są temu winne. Zatem moje pytanie brzmi: jak naprawić tą usterkę? Czy warto kontaktować się z samym producentem? Liczę że ktoś tutaj miał podobny problem i wie jak temu zaradzić 🙏

fotel nie należy do tanich więc takie coś nie powinno mieć miejsca a nawet gdyby to po roku, a nie 8 dniach 🤢🤦
Witam, mam pytanie zarówno do widzów jak i samego Luksora. 8 dni temu przyszedł do mnie fotel diablo x Ray. 10 dni temu Luksor zapewniał że fotel nie ma wad, jeśli fotel zostanie prawidłowo złożony. Od wczoraj fotel piekielnie trzeszczy przy siadaniu i z każdą godziną użytkowania jest coraz gorzej. Z samego fotela jestem naprawdę mocno zadowolony, lecz fotel trzeszczy a gdy pytałem to dostałem odpowiedź że to kwestia nieprawidłowego złożenia. Fotel złożyłem zarówno z instrukcją jak i research-em poradników jak takowy fotel prawidłowo złożyć. Być może jednak popełniłem jakiś błąd w co wątpię 🙄 śruby są bardzo mocno skręcone więc wątpię że są temu winne. Zatem moje pytanie brzmi: jak naprawić tą usterkę? Czy warto kontaktować się z samym producentem? Liczę że ktoś tutaj miał podobny problem i wie jak temu zaradzić 🙏 fotel nie należy do tanich więc takie coś nie powinno mieć miejsca a nawet gdyby to po roku, a nie 8 dniach 🤢🤦
2
5 Komentarze 0 Udostępnienia